Libérie

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Libérie

Nemovitosti na prodej v Libérii

Libérijská republika je západoafrický stát sousedící se severem se Sierrou Leone a Guineou a východně od Pobřeží slonoviny. Nedávno ho trápí dvě občanské války, které způsobily, že stovky tisíc uprchlíků opustily a zničily ekonomiku Libérie.

Jeho hlavním městem je Monrovia

Libérie je země, která byla založena osvobozenými otroky, a dnes Libérie nese jizvy mnoha občanských válek, převratů, politických revolucí a mocenských bojů, nemluvě o ničivé epidemii Eboly.

Ekonomická a politická situace není stabilní, což ztěžuje výzkum investorům, kteří mají zájem o prodej nemovitostí v Libérii. Situace není lepší pro místní obyvatelstvo, které neustále roste a stále více potřebuje bydlení.

Jistě nejlepším místem k nalezení nemovitosti k prodeji v Libérii je Monrovia, kde žije více než milion liberijských obyvatel. Největším městem v zemi je živé místo, kde se vláda snaží vyhovět potřebám bytových jednotek.

Gbarnga je další zajímavé město, kde hledat nemovitosti k prodeji v Libérii. Mohlo to vypadat pouze jako rozpadající se město v zázemí Libérie, ale je domovem University of Cuttington; více než jedno století patří k nejprestižnějším v zemi.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB